Замовити дзвінок
Написати нам
Відділ продажів:
З 09:00 до 01:00 відкриється через

Оренда FTP-серверу

Надійне зберігання резервних копій

Оренда FTP-серверу: вигідне рішення для зберігання даних

оренда ftp сервера
Сервер для зберігання резервних копій, віддалений файловий сервер для бізнесу, загальний банк фото і відео для розкиданих по світу членів сім'ї - всі ці рішення є серверами зберігання даних, доступ до яких найзручніше отримати по FTP (File Transfer Protocol). Це протокол передачі даних, що забезпечує з'єднання між сервером і клієнтом. З його допомогою можна дистанційно керувати файловою системою, скачувати або завантажувати файли будь-якого обсягу. Все це робить оренду серверу FTP більш зручним варіантом для роботи з файлами, ніж файл-менеджер з веб-інтерфейсом, багатьом знайомий за сервісами хостинг-провайдерів.

FTP-сервер - це фізичний або віртуальний сервер, на якому встановлено ПЗ, що обробляє запити по FTP-протоколу і працює в зв'язці з клієнтським додатком. Він забезпечує швидкий стабільний доступ до Ваших даних, однак недоліком цього протоколу є невисока захищеність. Тому під FTP часто мають на увазі більш захищений протокол FTPS (S - secure).

FTP на VPS

вигідна оренда фтп сервера
Якщо Вам потрібне рішення для зберігання даних, хорошим варіантом буде оренда фтп-серверу, точніше, VPS, на якому він розміщений.

VPS (virtual private server) - це віртуальна машина, розміщена на фізичному сервері, що належить компанії-провайдеру і повністю відтворює роботу фізичного серверу.

Переваги VPS в тому, що з VPS Ви отримуєте повну свободу дій: можна налаштувати його так, як необхідно для Вашого проекту, встановити будь-яке ПЗ і т.д. В тому числі, розмістити сайт або FTP-сервер. Найчастіше разом з VPS Ви отримуєте панель управління, а замовивши FTP-сервер FASTVPS, Ви безкоштовно отримаєте нову серверну панель FASTPANEL. З такою панеллю FTP-сервер буде встановлено на Ваш VPS, і Вам залишиться тільки підключитися до нього зі свого комп'ютера.

Якщо Ви хочете купити сервер для FTP-з'єднань, зверніть увагу на те, що оренда FTP-серверу, найчастіше, обходиться дешевше, тому що не вимагає великих витрат на покупку "заліза" і створення інфраструктури для постійної роботи серверу.

Оренда серверу FTP на VPS - вигідне і гнучке рішення. Ознайомтесь з тарифами FASTVPS і оберіть FTP-сервер в оренду з відповідним Вам об'ємом дискового простору.
оренда віртуального ftp серверу
Ще один варіант оренди FTP-серверу від FASTPVS - лінійка тарифів "ВВ". На тарифах цього типу Ви отримуєте безпечний простір для зберігання даних, розміщений на серверах в Німеччині, за низькими цінами. Особливість тарифу в тому, що на відміну від VPS тут Ви не зможете скористатися можливістю хостингу або встановити додаткове програмне забезпечення. Тариф підходить тільки для зберігання даних, бекапів, резервних копій, архівів. Його перевагами є:
низька ціна;
високий рівень безпеки;
розміщення в Європі;
доступ за основними протоколами: FTP(S) / SFTP / SCP / Samba / HTTPS / WebDAV;
можливість 10 одночасних з'єднань.