Замовити дзвінок
Написати нам
Відділ продажів:
З 09:00 до 01:00 відкриється через
Локація
Німеччина
Фінляндія
Нідерланди
Тип диску
SSD
NVMe
HDD
Вартість
Низька
Середня
Висока
Скинути фільтри
Застосувати фільтри

Виділений хостинг від FASTVPS

Виберіть вигідний тариф і оптимальну конфігурацію під Ваші задачі!
Клієнтська підтримка
безкоштовно 24/7/365
100 GB для резервних копій безкоштовно для серверів в Європі
Безкоштовна панель
управління
FASTPANEL

Вибір хостингу: виділений сервер

Вибір виділеного хостингу
Виділений або Dedicated хостинг - це оренда фізичного серверу. Хостинг такого типу являє собою продуктивне рішення для інтернет-проекту, вимогливого до технічного оснащення та безпеки. Як правило, фізичний хостинг перевершує VPS/VDS за характеристиками наданого обладнання, але і вартість, швидше за все, буде більш високою.

Замість того, щоб купити сервер, вигідніше скористатися послугою оренди dedicated хостингу у перевіреного провайдера. Оренда фізичного виділеного хостингу збереже не тільки гроші, але і нерви: не доведеться витрачатися на обслуговування серверу і необхідної інфраструктури (резервного живлення, охолодження, широкого інтернет-каналу). При оренді ці питання вирішує провайдер. Крім того, не доведеться одноразово виплачувати всю суму для покупки обладнання.

Виділений хостинг FASTVPS

Послуги фізичного хостингу з 2006р
FASTVPS пропонує продуктивні виділені сервери, що задовольняють вимогам найбільших інтернет-проектів. FASTVPS - компанія з багаторічним досвідом. Ми надаємо послуги хостингу з 2006 року. Додайте популярний інтернет-портал або розгорніть складну програмну інфраструктуру на нашому обладнанні.

Фізичні сервери FASTVPS розташовані в дата-центрах в Росії, Німеччині та Фінляндії. Ми надаємо різноманітні тарифи і конфігурації з можливістю апаратного апгрейду - Вам буде легко вибрати пропозицію, що максимально підходить під Ваш проект і бюджет. Як бонус кожен клієнт, який орендує наш сервер, безкоштовно отримує панель управління FASTPANEL.
Кращий dedicated хостинг від FASTVPS
Продуктивність

Фізичний виділений хостинг пропонує найбільш продуктивне і сучасне обладнання на ринку. Вибравши цей тип хостингу, Ви отримаєте повний контроль над окремою фізичної машиною і будете впевнені, що її ресурси належать тільки Вам, і з максимальною ефективністю працюють на користь Вашого проекту.

Постійний доступ

Наші сервери, як правило, активуються протягом 24 годин. Дата-центри, в яких вони розміщені, відповідають за їх технічне обслуговування та забезпечують максимальний аптайм в межах своєї відповідальності.

Масштабованість

Побудова інфраструктури на виділених серверах дозволяє проводити апгрейд і збільшувати потужності в ногу із зростанням проекту.

Оренда виділеного хостингу у FASTVPS включає
активацію серверу протягом доби
безлімітний трафік
безкоштовну панель управління FASTPANEL
інтернет-канал в 1 Гб/с в Німеччині та Фінляндії і 100 Мб/с в Росії
безкоштовні 100 Гб для бекапів при оренді виділеного хостингу в Європі
можливість об'єднання декількох серверів в локальну мережу
службу підтримки російською та англійською мовами, яка вирішує найскладніші питання 24/7
зручні способи оплати і необхідну документацію відповідно до норм РФ в разі оренди серверу в Європі
можливість повернення коштів за повні невикористані місяці