Замовити дзвінок
Написати нам
Відділ продажів:
З 09:00 до 01:00 відкриється через

Продуктивний хостинг для інтернет-магазину

Сайт інтернет-магазину: підбираємо зручний хостинг

Як вибрати кращий хостинг для інтернет-магазину?
Вибрати кращий хостинг для інтернет-магазину - непросте завдання. Від його якості і надійності може залежати благополуччя онлайн-бізнесу. Крім очевидних речей, таких як швидкість завантаження для клієнта або страховка від "падінь" сайту, якість хостингу впливає на просування магазину і його позицію в ведучих пошукових системах.

Якщо Ви тільки плануєте створити інтернет-магазин і шукаєте хостинг для сайту вперше, ретельно оцініть технічні ресурси (обсяг пам'яті, дискового простору та ін.), які будуть потрібні Вашому магазину. Ті, хто вже довгий час володіє онлайн-бізнесом, напевно знають, яким ненажерливим по відношенню до серверних потужностей може бути популярний магазин. Такому проекту буде потрібен продуктивний хостинг - виділений сервер.

Якщо магазин ще не такий популярний або орієнтований на невелику аудиторію, і різке зростання відвідувань не заплановано, варто обмежитися орендою віртуального серверу.

Вибираємо хостинг для інтернет-магазину

Виділений хостинг для інтернет-магазину
Розглянемо два різновиди хостингових послуг компанії FASTVPS для Вашого магазину: оренду виділеного або віртуального сервера.

Виділений сервер

У цьому випадку Ви користуєтеся фізичним сервером, розташованим в дата-центрі. Як правило, ці сервери більш продуктивні. Вони забезпечують підвищений рівень безпеки і підходять для проектів з великим потоком трафіку і значними обсягами даних.
Віртуальний VPS / VDS хостинг для інтернет-магазину
Віртуальний сервер (VPS/VDS)

Орендуючи VPS, Ви отримуєте віртуальну машину, яка відтворює роботу фізичного серверу. При цьому обладнання розташоване в нашому ЦОД. Це доступне і функціональне рішення для магазинів з помірним навантаженням.

VPS поступається в продуктивності виділеному серверу, однак різноманітність конфігурацій дозволяє підібрати пропозицію, що на 100% відповідає Вашим завданням і бюджету. Виділений сервер позбавлений обмежень віртуального, але обійдеться у велику суму.
Типи хостингу для інтернет-магазину
Як зрозуміти, який тип хостингу відповідає вимогам Вашого інтернет-магазину?

Виділений сервер підійде Вам, якщо
Ви працюєте над великомасштабним проектом;
щоденна кількість відвідувань перевищує 10 000;
використовується Docker або інше специфічне ПО;
на сайті передбачена мультимедіа-складова або стрімінг відео.
Можна обмежитися VPS, якщо
Ви створюєте інтернет-магазин, орієнтований на невелику або середню аудиторію;
не планується використання "важкого" додаткового ПЗ з базами даних для обслуговування магазину, такого як 1С: Бухгалтерія, на тому ж VPS;
в деяких випадках оптимальним рішенням буде розміщення самого інтернет-магазину, "вітрини", і об'ємних баз даних на двох VPS.