Замовити дзвінок
Написати нам
Відділ продажів:
З 09:00 до 01:00 відкриється через

Хостинг в Росії від FASTVPS

Кращий хостинг для сайтів в Росії

Ринок оренди серверних ресурсів постійно зростає і рік від року збільшує внесок в розвиток IT-ринку країни. FASTVPS надає послуги хостингу з 2006 року. За цей час сервери FASTVPS стали для наших клієнтів фундаментом, на якому побудований успіх безлічі онлайн-бізнесів.

Підібрати хостинг для сайту в РФ не завжди легко, але кращі провайдери Росії - це компанії, що заслуговують на довіру, і FASTVPS - одна з них.

Вибираємо хостинг для сайту в Росії

Вибір хостингу в Росії
Якщо Ви хочете купити хостинг для сайту в РФ, щоб бути ближче до своєї аудиторії, або ж це необхідно для дотримання Закону про Персональні дані, при виборі провайдера зверніть увагу на наступні критерії.

Тип послуг, що надаються

Російські хостинг-компанії можна умовно розділити на групи. Частина з них продає тільки віртуальний хостинг і домени для сайту. Росія має велику різноманітність таких компаній на ринку. У інших є оренда VPS і хостинг виділених серверів. Москва і Петербург - лідери з надання цих послуг.

У FASTVPS можна орендувати VPS/VDS і dedicated сервер, простір для зберігання резервних копій, а також замовити доменне ім'я і SSL-сертифікат.
Надійний VPS хостинг в Росії
VPS/VDS - це послуга надання в оренду віртуальної машини, розташованої на фізичному хості, що знаходиться в нашому дата-центрі. Вона повноцінно емулює роботу серверу. Користувач отримує root-доступ і може повноцінно управляти VPS, виконувати налаштування, встановлювати необхідне програмне забезпечення і розміщувати сайти.

Такий тип послуги підійде як для особистих сайтів на молодших тарифах, так і для великих проектів, якщо це потужна VPS. З великим вибором тарифів підібрати підходящий VPS буде нескладно.
Недорогий хостинг
Виділений (dedicated) сервер - це фізичний сервер, що надається в оренду клієнту. Таке рішення підійде для вимогливих до продуктивності і безпеки проектів. Ми гарантуємо новітнє обладнання та безперебійну роботу серверів завдяки бездоганному техобслуговуванню в дата-центрі. Ціни на хостинг в Росії можна порівняти із загальносвітовими.

Якщо Ви шукаєте дешевий виділений хостинг в РФ, зверніть увагу на "оптимальні" і "базові" тарифи FASTVPS.

FASTVPS пропонує:

Топ 10 хостингів Росії
VDS хостинг в Росії на Intel® Xeon™ з SSD від 10 до 60 Гб і оперативною пам'яттю від 1 до 6 Гб ECC.
Хостинг на Dedicated серверах в РФ. Збалансовані тарифи і потужності від економічних на Intel® Core i3 c 8 Гб DDR3 до потужних на Intel® Xeon™ Gold і AMD EPYC з оперативною пам'яттю об'ємом до 384 Гб DDR4 і диском 2х2 Тб SSD.
Замовте одночасно хостинг в Росії, домен і SSL сертифікат на сайті FASTVPS. Орендуючи сервер або VPS у нас, Ви безкоштовно отримаєте панель управління FASTPANEL.

Географія дата-центрів

Російський хостинг сайтів: географія
Одна з особливостей хостингу РФ - можливість обирати його розташування з рознесенням в тисячі кілометрів. Хостинг провайдери Росії розподілені по різних регіонах нашої країни, але топ 10 хостингів концентруються в найбільших містах Росії. Де шукати найкращий хостинг: в Москві та Петербурзі? Або шукати дата-центр якомога ближче до своїх клієнтів?

Хостинг в Єкатеринбурзі або Новосибірську має сенс використовувати, якщо Ваш проект орієнтований на аудиторію за Уралом, в Сибіру і на Далекому Сході. Але при сучасному рівні розвитку комунікацій користувачі не помітять різниці між зв'язком з дата-центром, розташованим за Уралом, і хостингом в Москві або Санкт-Петербурзі.

Пропозиція і конкуренція в столиці великі, тому знайти хостинг в Петербурзі або Москві недорого часто виявляється простіше, ніж в інших регіонах.

Російський хостинг FASTVPS знаходиться в Санкт-Петербурзі. Хостинг в СПб - хороший варіант, оскільки забезпечує вигідне розташування як по відношенню до європейських, так і до російських відвідувачам сайтів. Майданчик FASTVPS, що надає хостинг в Санкт-Петербурзі, не поступається стандартам безпеки кращих російських і провідних європейських хостингів.

Де б Ви не користувалися хостингом, в Новосибірську або в Москві, наша служба підтримки через тікет-систему цілодобово у Вашому розпорядженні і відповість незалежно від часового поясу. Телефонна служба клієнтської підтримки доступна за місцевими номерами в Петербурзі, Москві і Казані, а також за єдиним номером для регіонів.