Замовити дзвінок
Написати нам
Відділ продажів:
З 09:00 до 01:00 відкриється через

Хостинг за кордоном: Оптимальні ціни на тарифи | FASTVPS

Чи шукати хостинг за кордоном? Скажіть "ТАК" зарубіжному хостингу

Вибір закордонного хостингу
Обираючи хостинг, доводиться враховувати безліч факторів: вартість, необхідну потужність серверу і обсяг диску, програмні рішення що підтримуються. Не на останньому місці - розташування хостингу. Локація може як зіграти на руку, так і перешкодити розвитку проекту. Вибрати український хостинг або хостинг за кордоном - питання, яке необхідно вирішити, плануючи розміщення проекту.

У яких випадках варто розмістити сайт за кордоном?

Просте і універсальне правило: розмістити сайт потрiбно якомога ближче до його аудиторії. Відповідно, якщо запланований вихід на європейську аудиторію, розміщуємо сайт в ЄС. Якщо працюємо з Америкою, придивляємось до хостингу в США.

Але і для роботи з вітчизняною аудиторією в деяких випадках варто вибрати розміщення за кордоном.

Безпека

Однією з переваг іноземного хостингу є його безпека. Завдяки знаходженню поза юрисдикцією України та РФ і географічної віддаленості, сервери в значнiй мірі захищенi від недобросовісних дій конкурентів, а також від застосування адміністративного ресурсу на шкоду бізнесу.

Гнучкість

Кращі зарубіжні дата-центри забезпечують великі можливості у виборі конфігурації серверів, а також здатні показати однаково високу швидкість зв'язку для клієнтів з різних країн в межах континенту.

Зарубіжний хостинг сайтів з FASTVPS

Зарубіжний хостинг від FASTVPS
FASTVPS відкрив і розвиває власний дата-центр в Естонії, а також розміщує своє обладнання і співпрацює з дата-центрами Німеччини, Фінляндії та США.

США

США - хостинг за кордоном для тих, чия аудиторія знаходиться по ту сторону Атлантики. У Сполучених Штатах FASTVPS розміщує сервери в дата-центрі Volico у Флориді. Це новий дата-центр класу Tier IV з високим ступенем захищеності від атак і природних загроз, таких як ураган або затоплення.

Американські сервери представлені VPS-тарифами USA-EVO:
Віртуалізація OpenVZ на базі серверів на Intel® Xeon™.
Швидкі SSD-диски об'ємом від 5 до 80 ГБ.
Оперативна пам'ять від 1 до 12 ГБ.
Доступні CentOS, Debian, Ubuntu.
Трафік для VPS в США - 1 Тб.
Інтернет-кана - 30 Мбіт/с.
Локації хостингу за кордоном
Європа

У Німеччині та Фінляндії FASTVPS розміщує виділені сервери, в Естонії - VPS.

Власний ЦОД в Естонії

Дата-центр FASTVPS Mayflower - це закордонний хостинг найвищого розряду. Наш ЦОД обладнаний каскадною системою безперебійного живлення, незалежними електрогенераторами, професійною системою охолодження, а також забезпечений каналами зв'язку від декількох операторів.

Конфігурації VPS в Естонії

FASTVPS надає віртуальні сервери на Intel Xeon і AMD EPYC з ОС Windows і GNU/Linux. Підтримуються CentOS 6, 7, 8, Debian 8, 9, 10 і Ubuntu 18.04 і 20.04 на технологіях віртуалізації OpenVZ і KVM.
RAM від 1 до 32 Гб ECC.
SAS диски від 5 до 60 Гб і швидкі SSD від 5 до 256 Гб.
Автоматичне резервне копіювання.
Хостинг-панель FASTPANEL на Linux-серверах, безкоштовно поставляється з VPS.
Зміни хостингу за кордоном
Виділені сервери в Німеччині та Фінляндії

Хостинг за кордоном на виділеному сервері - рішення для великих ресурсномістких проектів. Виберіть відповідний сервер, розміщений в Німеччині або Фінляндії.
FASTVPS пропонує сервери різної потужності на процесорах від Intel Core i7 і i9 до Dual Intel Xeon Silver і Gold або AMD Ryzen і AMD EPYC.
Оперативна пам'ять DDR4 від 32 до 256 Гб.
Стандартний обсяг дисків (до 15 x 10 Тб HDD або 3 x 2 Тб NVMe) може бути збільшений за запитом клієнта.
Канал 1 Gbit/s.