Замовити дзвінок
Написати нам
Відділ продажів:
З 09:00 до 01:00 відкриється через
Клієнтська підтримка
безкоштовно 24/7/365
Автоматичне резервне копіювання
Безкоштовна панель
управління
FASTPANEL

Віртуальні сервери для 1С-Бітрікс і Бітрікс24

Оптимальні ціни на VPS / VDS сервери на швидкісних SSD дисках для 1С-Бітрікс і Бітрікс24

Оренда серверу 1С-Бітрікс: ціна і переваги

Віртуальні сервери FASTVPS для 1С-Бітрікс і Бітрікс24
1С-Бітрікс і Бітрікс24 обслуговують величезну кількість онлайн-бізнесів в Росії та за її межами. "1С-Бітрікс: Управління сайтами" дозволяє швидко створити сучасний інтернет-магазин, лендінг або корпоративний сайт, а Бітрікс24 забезпечує злагоджену роботу команди, зручність корпоративних комунікацій і є інструментом інтернет-маркетингу.

Успішну роботу популярних сервісів Бітрікс забезпечує надійний і гнучкий хостинг, здатний нести відповідальність, яку на нього поклали, і рости разом з Вами, коли бізнес пішов вгору.

Саме тому ми в FASTVPS хочемо розповісти про переваги оренди серверу для магазину або для підприємства, що використовують 1C-Бітрікс і Бітрікс24.

Ми надаємо зрозумілі і зручні інструменти, які позбавлять від зайвого головного болю і дозволять зосередитися на розвитку бізнесу. Оренда віртуального серверу Bitrix - це доступна і прозора послуга. FASTVPS стане надійним фундаментом Вашого онлайн-бізнесу.

Бітрікс24: хмара або віртуальний сервер для Бітрікс в оренду?

Що краще: хмара або віртуальний сервер для Бітрікс
В даний час Бітрікс24 доступний у вигляді хмарного сервісу і ПЗ, що встановлюється на власний або орендований веб-сервер для Бітрікс.
Розгортання системи на хостингу що адмініструється самостійно стане кращим рішенням для компаній чисельністю від 100 співробітників. Але і для менших компаній "власний" Бітрікс має ряд переваг в порівнянні з хмарним сервісом.

Користуючись Бітрікс24 на власному VPS, а не в хмарі, ви можете:
здійснювати більш гнучке налаштування сервісів;
брендувать портал Бітрікс і пов'язані з ним додатки в стилі своєї компанії;
працювати з початковим кодом продукту;
інтегрувати Бітрікс24 з іншим ПО: як з продуктами 1С, так і з іншими, наприклад, MS Exchange, SharePoint, Active Directory або LDAP;
повністю локалізувати (перевести на будь-яку мову) продукти;
отримати доступ до інструментів Бітрікс24, недоступних в хмарній версії.

Оренда віртуального серверу FASTVPS для 1С-Бітрікс і Бітрікс24

Переваги оренди VPS / VDS для Бітрікс
Віртуальний (званий також VPS або VDS) сервер для 1С-Бітрікс - це копія операційної системи (Windows або Linux), що відокремлено розташована на фізичному сервері, який знаходиться в дата-центрі. Дата-центр захищений від перепадів напруги і має широкосмуговий резервований доступ в інтернет.

Що ж вигідніше, купити сервер або орендувати VPS сервер для 1С-Бітрікс?

Оренда сервера для 1С-Бітрікс в багатьох випадках вигідніше покупки. Вартість послуги невелика. Ви користуєтеся Бітрікс на віддаленому віртуальному сервері, отримуючи всі переваги власного серверу: можливість адміністрування і повний контроль над настройками і ПЗ. У той же час ви економите на вартості покупки, оновлення і обслуговування серверного обладнання - ці турботи включені у вартість наших тарифних планів.

Віртуальні сервери дозволяють розміщувати сайти на базі "1С-Бітрікс: Управління сайтом" і інтернет-магазини, створені за допомогою Бітрікс24, а також користуватися CRM, інструментами інтернет-маркетингу, системою корпоративних комунікацій і іншими функціями Бітрікс24.

Переваги тарифів FASTVPS

Вигідні тарифи на сервери для 1С-Бітрікс і Бітрікс24
самостійно обираєте, в якій країні зберігати дані (1С-Бітрікс сервери на тарифах EVO-SSD/WHS/SSD-K розташовані в ЄС, US-EVO - в США, RU-EVO - в РФ);
підбираєте оптимальну потужність і вартість віртуального серверу Бітрікс в залежності від розміру і профілю компанії;
отримуєте задоволення від високої швидкості і безперебійної роботи інтегрованих з Бітрікс баз 1С на серверах з SSD.
Оновлення та технічне обслуговування відбувається в неробочий час, і ми заздалегідь повідомляємо клієнтів про будь-якi роботи на сервері. Всі наші сервери знаходяться в дата-центрах, що відповідають рівню надійності Tier 3, регулярно проходять технічне обслуговування і захищені від збоїв в енергомережі і на лініях зв'язку.

В вартість тарифів оренди серверу входять:
Цілодобова технічна підтримка. Питання, пов'язані з роботою серверів, будуть оперативно вирішені нашими співробітниками.
Автоматичне резервне копіювання. При необхідності можна орендувати додатковий простір для бекапів.
Сервери для Bitrix працюють на декількох ОС
Сервери FASTVPS працюють на Windows і Linux, в тому числі на рекомендованiй 1С-Бітрікс операційній системі CentOS. Для зручності роботи з Бітрікс Ви можете встановити на наші віртуальні сервери віртуальну машину 1С "BitrixVM" або систему "1С-Бітрікс: Веб оточення - Linux", що включає все необхідне для роботи Бітрікс ПЗ оптимізоване для CentOS. Доступна оренда серверу для Бітрікс з SSL сертифікатами, в тому числі з безкоштовним сертифікатом Let's Encrypt.

Згідно з вимогами Бітрікс до VPS, для комфортної роботи слід виділяти не менше 10 Гб дискового простору і не менше 2 Гб оперативної пам'яті. Придбайте додатково будь-який обсяг зберігання для ваших даних і резервних копій: велика гнучкість в порівнянні з хмарної підпискою Бітрікс.

Оберіть характеристики серверу для 1С-Бітрікс, оптимальні для кількості користувачів Бітрікс у Вашій компанії. Замовте Бітрікс сервер FASTVPS і забезпечте швидку і безперебійну роботу свого онлайн-проекту, не переплачуючи.