Замовити дзвінок
Написати нам
Відділ продажів:
З 09:00 до 01:00 відкриється через

Віртуальні сервери VPS/VDS на Linux

Оптимальні ціни оренди VPS/VDS серверів на Linux
Клієнтська підтримка
безкоштовно 24/7/365
Автоматичне резервне копіювання
Безкоштовна панель
управління
FASTPANEL

FASTVPS надає віртуальні сервери в оренду на базі GNU/Linux

оренда віртуального виділеного серверу на Лінукс
Наші VPS на Linux засновані на двох типах віртуалізації:
OpenVZ
KVM
Залежно від вимог Вашого проекту слід розглядати необхідну технологію віртуалізації. У кожної з них є свої плюси і мінуси, і якщо Ви плануєте встановлювати додатковi модулі ядра, то варто звернути увагу на сервери з виртуализацией KVM.

Для VPS серверу на базі GNU/Linux ми надаємо повний root доступ, тому Ви можете проводити будь-які налаштування серверу і встановлювати необхідне ПЗ.
Обмеження щодо використання серверу накладається тільки системою віртуалізації, на якій базується віртуальна машина.

Для віртуальних серверів на Linux ми підготували шаблони з яких виконується встановлення ОС. Шаблони дають можливість встановити ОС на сервер протягом 2 хвилин.
Наступні версії ОС Ви можете вибрати для встановлення:
Debian 8, 9
Ubuntu 16.04, 18.04
CentOS 6, 7
орендувати VPS/VDS сервер на Linux для проекту
Для віртуальних серверів на базі GNU/Linux, ми пропонуємо шаблони з встановленою панеллю управління, що полегшує адміністрування серверу.

Використання віртуального серверу на базі GNU/Linux дозволяє заощадити на покупці ліцензій, так як дані версії ОС використовують ліцензію GNU.
І все ПЗ, яке можливо встановити з офіційних репозиторіїв також поширюється по вільній ліцензії.

Велика частина веб-проектів, які зараз опубліковані в мережі Інтернет, працюють на серверах з ОС GNU/Linux. Так як дана ОС досить надійна в разі великих навантажень і може працювати тривалий час без перезавантаження.
Саме тому оренда серверів на Linux настільки популярна для розміщення сайтів і подібних проектів.

За замовчуванням на віртуальний сервер Linux не проводиться установка графічного середовища, тому вся робота проводиться в консолі серверу, за винятком випадків, коли сервер адмініструється за допомогою панелі управління.

Можливість управління ресурсами і тарифами Linux серверів

вигідні ціни на тарифи оренди VPS/VDS серверу на Linux
Для серверів Linux за технологією OpenVZ Ви можете в будь-який момент змінити тариф як в більшу, так і в меншу сторону. При цьому не потрібно зупиняти сервер або змінювати будь-які налаштування. Все робиться в автоматичному режимі, тому відвідувачі Ваших сайтів навіть не помітять, що проводилися роботи на сервері.

Для серверів Linux, що працюють за технологією KVM при зміні тарифу буде потрібно перезавантаження серверу для застосування змін. На жаль, це пов'язано з особливостями даного типу віртуалізації.

У разі виникнення проблем в роботі серверу на Linux, з нашого боку надається преміум підтримка. Ми обов'язково допоможемо налаштувати сервер, вирішити проблему. Зверніть, будь ласка, увагу що ми намагаємося працювати в рамках регламенту надання безкоштовної технічної підтримки, але нерідко виконуємо куди більш складні завдання.

На віртуальних серверах Linux, організований мережевий інтерфейс 100 Мбіт/сек і для кожної віртуальної машини призначається унікальна IP адреса.