Замовити дзвінок
Написати нам
Відділ продажів:
З 09:00 до 01:00 відкриється через
Локація
Європа
США
ОС
Linux
Windows
Віртуалізація
OpenVZ
KVM
Hyper-V
Скинути фільтри
Застосувати фільтри

Замовте в FASTVPS хостинг з SSL-сертифікатом

Оптимальні за ціною тарифи на швидкісних SSD, NVMe дисках
Клієнтська підтримка
безкоштовно 24/7/365
Автоматичне резервне копіювання
Безкоштовна панель
управління
FASTPANEL

Хостинг з SSL-сертифікатом

Функції SSL-сертифікату
Багато користувачів відчувають тривогу за безпеку своїх особистих даних в інтернеті, особливо коли мова йде про дані банківських карт, ПІБ, або про телефонний номер. Зробити сайт більш безпечним для його аудиторії, а значить підвищити довіру клієнтів і потенційну прибутковість онлайн-бізнесу можна, використовуючи SSL-сертифікат.

SSL-сертифікат виконує дві функції. По-перше, це "електронний підпис", яка показує, кому належить вебсайт і вказує на справжність доменного імені. Завдяки цьому зловмисник не зможе використовувати чужий домен, наприклад домен банку, для створення фішингових сайтів-копій. По-друге, сертифікат дозволяє шифрувати дані, що передаються між сервером і користувачем. З SSL-сертифікатом відомості, що передаються, неможливо перехопити і використовувати для поширення спаму або в незаконних цілях. Нова редакція 152-ФЗ «Про персональних даних» (і його європейського аналога - GDPR) рекомендує використання SSL-сертифікації.

Як підібрати SSL-сертифікат

Вибір SSL-сертифіката для хостингу
Існує декілька типів SSL-сертифікатів: вони відрізняються кількістю доменів і піддоменів, що сертифікуються, а також тим, чи видав сертифікат центр авторизації або Ви згенерували його самостійно. Будь-який сертифікат забезпечить шифрування переданих даних, а ось з перевіркою достовірності домену справа йде складніше - важливо, хто випустив сертифікат.

Центри авторизації, як правило, випускають платні сертифікати, але їх перевага в тому, що сертифікаційне агентство бере на себе відповідальність за перевірку ідентичності власника домену та несе відповідальність в разі виникнення проблем.

Платні сертифікати вважаються стандартом для бізнесу, організацій та сайтів, що приймають платежі. Купують їх через посередників: як правило, це реєстратори доменів або хостинг-провайдери. Плануючи розміщення свого онлайн-проекту, замовте хостинг з SSL-сертифікат у одного провайдера і заощаджуйте свій час.
Типи SSL-сертифікатів для хостингу
FASTVPS пропонує хостинг з SSL-сертифікатами PositiveSSL:
для одного домену без піддоменів (крім піддомена www, наприклад www.fastvps.ru);
Multi-Domain для трьох доменів без піддоменів з можливістю збільшення їх числа за доплату;
Wildcard для одного домену з безлімітним кількістю піддоменів першого рівня, таких як mail.fastvps.ru, anything.fastvps.ru і т.п.
Ви можете купити SSL-сертифікат окремо або разом з хостингом для сайту.

Сертифікати, що поширюються безоплатно, бувають різні. Так звані "самопідписанні”, які можна згенерувати самостійно, на жаль, здебільшого браузерів розцінюються як ненадійні. Використання такого сертифікату призведе до того, що браузер просто не пустить відвідувача на сайт, показавши попередження.

Хороший безкоштовний варіант - сертифікати Let's Encrypt. Вони підійдуть блогам, особистим сайтам і невеликим веб-проектам, які не беруть оплату послуг і товарів. Якщо Ви орендуєте VPS або виділений сервер у компанії FASTVPS, Вам буде надана панель управління FASTPANEL, що підтримує автоматичне встановлення сертифікату Let's Encrypt. Тому з FASTVPS користуватися сертифікатами Let's Encrypt не тільки безкоштовно, але і зручно.